A to pozytywna niespodzianka. Xiaomi Mi Smart Speaker, czyli pierwszy głośnik Xiaomi z asystentem Google na pokładzie, ma trafić również na stary kontynent!

O Xiaomi Mi Smart Speaker pisaliśmy przy okazji jego premiery w Indiach. Przewidywaliśmy, że to początek czegoś większego i najwidoczniej coś z tych przewidywań nam wyszło 😉

[Aktualizacja] Xiaomi zdążyło już zaprezentować głośnik w Hiszpanii! Jego cena to 49,99 euro.

Pierwszy głośnik Xiaomi z asystentem

Czym się wyróżnia najnowszy głośnik Xiaomi? Najważniejsza zmiana to jego wsparcie dla asystenta Google. Dotychczas wszystkie głośniki miały wsparcie wyłącznie dla asystenta XiaoAI. Jaki jest problem XiaoAI? Mówi wyłącznie po chińsku.

Mi Smart Speaker to pierwszy taki głośnik, który zadebiutował właśnie w Indiach. Xiaomi postanowiło jednak rozszerzyć jego zasięg i wkrótce zawita w Europie. Może nieźle namieszać, bo jego cena to praktycznie połowa kwoty innych producentów. Zaledwie 50 dolarów.

Jaka moc?

Głośnik Mi Smart Speaker posiada 2,5-calowy głośnik o mocy 12W. Powinno to pozwolić na zadowalającą jakość dźwięku. Poza tym, posiada przyciski na górze do sterowania. Znajdziemy w nim również dwa mikrofony do podawania poleceń głosowych.

Głośnik korzysta z WiFi oraz Bluetooth’a 4.2. Jego waga to 853 gramy, a zasilany jest z akumulatora. A kiedy go zobaczymy na żywo? Podejrzewam, że napewno w tym roku.


ස්මාර්ට් ගැන සම්පූර්ණයෙන්ම පිස්සු. අළුත් දෙයක් දිස්වන්නේ නම්, එය භාර දී පරීක්ෂා කළ යුතුය. ඔහු වැඩ කරන විසඳුම් වලට කැමතියි, සහ වැඩකට නැති ගැජට් වලට වෛර කරයි. ඔහුගේ සිහිනය වන්නේ පෝලන්තයේ (පසුව ලෝකයේ සහ අඟහරු 2025 දී) හොඳම ස්මාර්ට් ද්වාරය තැනීමයි.

පෝලන්ත කණ්ඩායමක් වන ස්මාර්ට් හෝම් විසින් ස්මාර්ට් හෝම්

ස්මාර්ට්මී විසින් පෝලන්ත කණ්ඩායමක් වන ෂියාඕමි

ස්මාර්ට් මී ප්‍රවර්ධනයන්

අදාළ තනතුරු

අදහසක් එක් කරන්න

ඔබේ ඊ-මේල් ලිපිනය පළ කරනු නොලැබේ. අවසන් කළ යුතු බව ක්ෂේත්ර සලකුණු වේ * *